Europejski Rejestr firm i przedsiębiorstw Spis podmiotów gospodarczych na terenie Unii Europejskiej.

X

Wybierz miejsce wyszukiwania na mapie:

Agata. Salon fryzjerski. Fałdyga A.

Oferujemy:

-Strzyżenie

-Strzyżenie na gorąco-strzyżenie to ogranicza rozdwajanie się końcówek oraz zatrzymuje substancje odżywcze we wnętrzu włosa,dzięki temu wygląd poprawia się a włos staje się zdrowszy,błyszczący i pozostaje w dobrej kondycji.Efekty są już widoczne od pierwszego strzyżenia ,a włosy stają się sprężyste ,pełne objętości i blasku.

-Trwała:owocowa,białkowo-keratynowa,styling pianowy ...itp

-Farbowanie

-Baleyage

-Headlines

-Modelowanie

-Fryzury ślubne

-Fryzury ,koki i upięcia okazjonalne

-Henna- na brwi,rzęsy;czarna,brązowa,grafitowa.

-Wygładzanie i prostowanie keratynowe-zabieg uzupełniający ubytki keratyny we włosach ,dając NATYCHMIASTOWY efekt prostych i odmłodzonych włosów.Gwarantuje proste,odżywione włosy aż do 6 miesięcy.Formuła opiera się na keratynie, stanowiącej naturalny budulec włosa.To jest podstawowa cecha, odróżniająca tę metodę od tzw. trwałej prostującej, w której substancja chemiczna powoduje zrywanie mostków dwusiarczkowych, odpowiedzialnych za utrzymanie naturalnego wzorca skrętu włosów. Metoda keratynowa zaś nie ingeruje w we wnętrze włosa (a więc nie nie ma ryzyka zniszczenia jego struktury). Polega na zaprasowywaniu w pasma włosów keratyny, która szczelnie otacza włos. Dzięki temu dochodzi do wygładzenia włosów, zredukowania ich nadmiernej puszystości (czupryna przestaje być "pierzasta"). Przy odpowiedniej metodzie prasowania można uzyskać podniesienie włosów u nasady, by uniknąć nadmiernego przylegania pasm do skóry głowy.

-Sauna z ozonem...głębokie nawilżenie. Specjaliści od fryzjerstwa wymyślili zabieg analogiczny do sauny, który odmładza i oczyszcza włosy. Temperatura sauny na włosy jest nie większa niż 40 stopni – klient/ka musi mieć przed zabiegiem umyte włosy i to dwukrotnie z użyciem szamponu.Następnie na włosy nakładane są specjalne odżywki –fryzjer dobiera je w zależności od tego, jakie mamy problemy z włosami i jaki jest ich gatunek. Woda  zamienia się w parę wodną i nawilża nasze włosy. Sam zabieg trwa około 20 minut. 

-Demiralizacja-jest to zabieg wygładzająco-nabłyszczajacy.Zabieg ten powoduje,że włosy ,które są matowe i zniszczone stają sie pełne blasku i wyglądają na zdrowe.Początkowym zabiegiem demiralizacji jest dokładne oczyszczenie włosów z różnego rodzaju zanieczyszczeń.Demiralizacje wykonuję się również przed farbowaniem włosów,wtedy efekty są lepsze i koloryzacja jest trwalsza...

-Dekoloryzacja-Zdarza się, że w wyniku farbowania włosów uzyskujemy kolor daleki od upragnionego lub po prostu wyglądamy w nim niekorzystnie. Czasami też, po latach farbowania włosów marzy nam się powrót do ich naturalnego koloru. W takiej sytuacji najprostszym i najszybszym rozwiązaniem będzie Dekoloryzacja, czyli „zdjęcie" farby z włosów poprzez zastosowanie odpowiednich preparatów. Decydując się na ten zabieg należy jednak mieć świadomość, że jest to zabieg trudny, a jego rezultaty mogą nie zawsze być zadowalające i natychmiastowe. Wszystko zależy od tego jaki jest nasz naturalny kolor włosów, na jaki kolor je farbowałyśmy i jakich użyłyśmy do tego preparatów. Najtrudniej usunąć ciemne farby. Konieczne jest wówczas stosowanie silnych dekoloryzatorów rozjaśniających włosy o kilka tonów. Uzyskana w ten sposób barwa może być żółtawa lub żółtobrązowa, dlatego na tak rozjaśniane włosy nakłada się farbę w kolorze zbliżonym do naturalnego.Przy dekoloryzacji naturalny pigment włosa zostaje nie naruszony.

           Solarium ergoline Turbo Power

                          lampy brązujące

Od 01.11.2013 usługi dla portalu świadczy spółka 4Kprojekt
Europejski Rejestr firm i przedsiębiorstw
Spis podmiotów gospodarczych na terenie Unii Europejskiej.