P.H.U. Wiesław Syldatk - taniekempingi.pl
Aleja Monte Cassino 16/27
75-412 Koszalin

Dodatkowe dane kontaktowe:
Tel. 0602218305
Fax. -
E-mail: info@taniekempingi.pl
WWW: www.taniekempingi.pl

Oferta

Domki holenderskie

 

 

Posiadamy szeroką ofertę używanych stacjonarnych domków holenderskich, sprowadzanych z Holandii i Niemiec. W naszej ofercie znaleźć można domki holenderskie z każdego przedziału cenowego.

Zobacz również przecenione domki holenderskie

Przyczepy kempingowe

 

 

W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór używanych przyczep kempingowych, sprowadzanych głównie z Niemiec i Holandii. Posiadamy w ofercie używane przyczepy kempingowe w każdej cenie.


Zobacz również przecenione przyczepy kempingowe

Pozostały asortyment

 

 

Oprócz naszej oferty domków holenderskich i przyczep kempingowych posiadamy w sprzedaży również używane samochody, silniki do łodzi, sprzęt pływający oraz inne artykuły. Posiadamy również przedsionki do przyczep kempingowych w różnych długościach i cenach.

O firmie

Nasza firma oferuje w atrakcyjnych cenach szeroki asortyment przyczep kempingowych oraz domków holenderskich sprowadzanych z Niemiec i z Holandii. W naszej ofercie posiadamy również używany sprzęt pływający, silniki do łodzi oraz używane samochody. Nasz asortyment oraz ceny (najniższe w Polsce !) powinny przypaść do gustu wszystkim naszym klientom.

Zapraszamy !

Informacje kontaktowe:

Telefon kom.:+48 602 218 305

E-mail: info@taniekempingi.pl

Godziny otwarcia:

- Poniedziałek - Piątek 0900 - 2000

- Sobota 0900 - 2000

- Niedziela 1100 - 1600

Istnieje również możliwosc obejrzenia towaru na naszym placu w pozostałych godzinach po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Nasz plac:

Cały asortyment można oglądać na naszym placu, który znajduje się w miejscowości Kawno numer 12 (18 km za Koszalinem w kierunku na Gdańsk).

Jadąc od strony Gdańska w kierunku Koszalina, plac zanjduje się na łuku drogi po lewej stronie zaraz za miejscowoscią Pękanino, a jadąc z Koszalina w kiedynku Gdańska - po prawej stronie tuż przed miejscowoscią Pękanino. Mapa dojazdu poniżej.

Wszelkie prawa zastrzeżone erfp.pl